Reklamlar
Kategoriler
Kiremit pasta
Bu içerik 8.891 kez görüntülenmiştir.
Reklamlar

Kiremit pasta bisküvili pastalar içinde çok sevilen bir tariftir. Her mevsim çok sevilerek yenen kiremit pastayı kolayca yapabiliriz. Kiremit pastayı pasta tarifleri sitemizden kolayca yapabilirsiniz.

 

İlk olarak pudingi paketinin arkasında belirtilen miktardan daha az sütle pişirelim. Biraz soğuduktan sonra uzun bir servis tabağını ve 1 kase su hazırlayalım. Bisküvilerin bir yüzünü suya batıralım.

 

Daha sonra puding sürelim ve tabağa dik bir şekilde koyalım. Aynı şekilde kakaolu bisküvini bir yüzünü ıslatalım ve puding sürüp diğer bisküvinin yanına koyalım. Bu şekilde bisküviler bitinceye kadar bir burçak, bir kakaolu bisküvi koyalım.

 

Kalan pudingi bisküvilerin üzerine ve yanlarına sürüp buzluğa kaldıralım. 1 gece beklettikten sonra pastamızı dilimleyerek servise sunalım. Afiyet olsun.

kiremit pasta Kiremit pasta

MALZEMELER

 

1 paket burçak bisküvi

1 paket kakaolu bisküvi

1 paket kakaolu puding

2,5 su bardağı süt

Gelen Aramalar halleyli pasta tarifleri,BİSKÜVİLİ PASTALAR TARİFLERİ,kiremit pasta tarifi,bisküvili meyveli pasta tarifleri,Kiremit pasta,halley biskuvili pasta tarifi,halley bisküvili pasta tarifleri
Son Eklenen Benzer Tarifler
Yorumlar
*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image

 
HAFİZE
23 Mayıs 2012 - 18:43

tarif için çoooookkk ama çoookk teşekkürler…

Didem
21 Mayıs 2013 - 13:57

Yeni ve değişik tariflerimizi sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Sitemizdeki tarifleri denedikten sonra bizlerle paylaşırsanız memnun oluruz. Afiyet olsun.

Yazı Etiketleri